فشارسنج دیجیتال بازویی امرون M2

Omron Omron

OMRON M2 Blood pressure

محصول جدید

جدید فشارسنج دیجیتال بازویی امرون M2

سنجش تمام اتوماتیک فشارخون از طریق بازو

امکان تشخیص ضربان نامنظم و نمایش نتایج قابل اطمینان

دارای تائیدیه کلینیکی(طبق روشهای جهانی)

جزییات بیشتر

192,000 تومان

معرفی کلی محصول:

همه افرادی که مبتلا به فشار خون بالا هستند علاوه بر مصرف دارو باید سبک زندگی خود را تغییر دهند. یعنی اگر دچار افزایش وزن هستند وزن خود را کاهش دهند، کمتر نمک مصرف کنند و سبزیجات تازه و میوه را در غذای روزانه خود بگنجانند، ورزش کنند (روزی ۳۰ دقیقه پیاده‌روی توصیه می‌شود، البته انجام هر ورزشی برای افراد مبتلا به پرفشاری خون باید با نظر پزشک معالج باشد)، مصرف سیگار و الکل را محدود کنند. بعضی از افراد که همیشه دچار کاهش فشار خون هستند کسل‌ بوده و هرازگاهی هم از حال می‌روند و باید آنها را به بیمارستان رساند تا با تزریق سرم و... بهبودی‌شان حاصل شود. با اندازه گیری به موقع فشارخون می توان از ابتلا به بیماری فشار جلوگیری کرد.

فشارسنج دیجیتال بازویی M2، تولید شرکت مطرح ژاپنی امرون omron می باشد. سایز کاف برای استفاده دور بازو در این  دستگاه  22 تا 32 سانتی‌متر است. این مدل قابلیت ذخیره سازی 30 حافظه‌ی را در خود دارد. Omron M2 نیز مانند سایر فشارسنج‌های امرن به تکنولوژی Intellisense مجهز شده است. به کمک این تکنولوژی فشار باد با توجه به فشارخون شخص تا جایی که لازم است بالا می‌رود، بنابراین علاوه بر دقت بالایی که این فشارسنج دارد، اندازه‌گیری فشار با آن سریع و آسان است. کاف نباید خیلی شل و یا بیش‌ازحد سفت به دور بازو بسته شود. درصورتی‌که کاف به شکل صحیح به دور بازو بسته شده باشد، نشانگر OK روی صفحه ظاهر می‌شود. مانند اکثر فشارسنج‌ها Omron M2 علاوه بر فشار، ضربان قلب را نیز اندازه‌گیری می‌کند، اما علاوه بر این دارای سیستم تشخیص ضربان قلب نامنظم (آریتمی) نیز است.

نتایج اندازه‌گیری شده به شکل خودکار داخل یکی از 30 حافظه‌ی دستگاه ذخیره می‌شوند. انرژی Omron M2 از 4 عدد باتری قلمی تأمین می‌شود که در زیر آن جای می‌گیرند. اگر فشارسنج روشن بماند، برای جلوگیری از تخلیه‌ی ناخواسته‌ی باتری‌ها، پس از 5 دقیقه به شکل خودکار خاموش می‌شود. هنگامی‌که باتری‌ها ضعیف می‌شوند نشانگر باتری خالی روی صفحه چشمک می‌زند. Omron M2 دارای ورودی پورت آداپتور نیز است و می‌تواند از برق به‌جای باتری استفاده کند. اما آداپتور همراه دستگاه ارائه نشده و باید به شکل جداگانه یک آداپتور 6 ولتی تهیه کرد. برای حمل و نگه‌داری آسان‌تر دستگاه یک کیف همراه آن ارائه شده است. به‌طور خلاصه فشارسنج بازویی امرن M2 دارای کاف دور بازو 22 تا 32 سانتی‌متر، تکنولوژی Intellisense، نشانگر صحیح بستن کاف، شمارشگر ضربان قلب، تشخیص ضربان قلب نامنظم، 30 حافظه‌ی ذخیره‌سازی، کیف نگه‌داری، منبع انرژی باتری قلمی و ورودی پورت آداپتور است.

مشخصات فنی فشارسنج دیجیتال بازویی امرون مدل OMRON M2 :

  •  صفحه نمایش 3 سطری بزرگ(سیستول،دیاستول،ضربان)
  •  دارای تائیدیه کلینیکی(طبق روشهای جهانی)
  • مجهز به تکنولوژی Intellisense
  • سایز مناسب دور بازو: 22 تا 32 سانتی متر
  •  قابلیت استفاده از کاف های بزرگ به صورت اختیاری
  •  امکان تشخیص ضربان نامنظم و نمایش نتایج قابل اطمینان
  •  همراه با کیف محافظ
  • منبع تغذیه: 4 باتری قلمی و آداپتور
  • حافظه: 30 جایگاه
  • 3 سال گارانتی شرکت پایکار بنیان طب به همراه ضمانت تعویض 10 روزه ایران دیابت
قابلیت خاموشی خودکار دارد
حافظه دارد
ویژگی صفحه نمایش بزرگ و خوانا
نمایش تاریخ و زمان دارد
منبع تغذیه برق و باتری
نوع کاربری خانگی
قابلیت تشخیص آریتمی دارد
سایز مناسب بازو / مچ 22 تا 32 سانتی متر
کشور سازنده ساخت چین تحت لیسانس ژاپن
ضمانت 3 سال گارانتی شرکت پایکار بنیان طب به همراه ضمانت تعویض 10 روزه ایران دیابت

نوشتن نقد و نظر

فشارسنج دیجیتال بازویی امرون M2

فشارسنج دیجیتال بازویی امرون M2

سنجش تمام اتوماتیک فشارخون از طریق بازو

امکان تشخیص ضربان نامنظم و نمایش نتایج قابل اطمینان

دارای تائیدیه کلینیکی(طبق روشهای جهانی)