سر سوزن قلم انسولین 6 میل PiC بسته بندی 100تایی

محصول جدید

تزریق بدون درد

سازگار با انواع قلم 

نازک ترین سرسوزن با طول های مختلف

جزییات بیشتر

75,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
اطلاعات بیشتر

ویژگی های برتر سرنگ و سر سوزن های PiC

تراش سه گانه: سر سوزن در ۳ جهت تراشیده می شوند: یک تراش از مرکز و ۲ تراش از طرفین. این کار سبب می شود که پوست بدون درد سوراخ شود و فرد احساس راحت تری داشته باشد.

تکنولوژی anti-coring در ۲ طرف سوزن: به دنبال تراش سه گانه سوزن، این سطح ممکن است دچار ناصافی و برآمدگی هایی شود. هدف اصلی این تکنولوژی این است که سطح روی سوزن کاملا صاف و نرم شود و هر گونه ذرات اضافه از روی سوزن حذف شود.

سوزن دارای ۲ طرف است:
سر بیمار: طرفی است که سوزن وارد پوست می شود. تکنولوژی anti-coring در این قسمت سوزن سبب می شود که تزریق نرم تر و بدون درد شود و خطر تغییر شکل پوست را یسیار کمتر کند

سر کارتریج: طرفی است که کارتریج را سوراخ می کند و وارد انسولین می شود. اگر ذرات اضافه ناشی از تراش سه گانه، با این تکنولوژی گرفته نشود، این امکان وجود دارد که ذرات اضافه به انسولین وارد شود و از خلوص انسولین بکاهد و از طرف دیگر این ذرات می توانند سوزن را بلوکه کنند.

تکنولوژی الکتروپولیش: برای حذف کامل همه ذرات ریز فلزی و صاف شدن بیشتر سر سوزن، باز هم تکنولوژی دیگری روی سوزن ها انجام می شود که الکتروپولیش نام دارد.

قطر سوزن: با واحدی به نام گیج اندازه گیری می شود. هرچه گیج بالاتر باشد قطر سوزن نازک تر است. سر سوزن انسولین PiC با گیج 32 موجود است.توصیه می شود که برای تزریق انسولین از سرسوزن های کوتاه و نازک استفاده شود (حتی در افراد چاق). در چنین شرایطی برای تزریق انسولین فقط کافیست که به صورت 90 درجه تزریق کنید.

طول سوزن: عمق تزریق را تعیین می کند که با واحدی به نام میلیمتر اندازه گیری می شود. سرسوزن قلم انسولین PiC با طول های 8،6،5،4  میلیمتری موجود است.

- نازک ترین سرسوزن با قطر 0.23 میلیمتر معادل گیج 32
- ساخت کشور ایتالیا (PiC)
- در بسته بندی 100 تایی
- تزریق بدون درد
- سازگار با انواع قلم به علت دارا بودن  ISO 11608
- نازک ترین سرسوزن با طول های مختلف
- تزریق ۹۰ درجه بدون نیاز به بلند کردن چین پوستی می باشد.

 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

12 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

QR code

منو