عسل ویژه دیابت دکتر عسل

محصول جدید

مصرف روزانه ویژه بیماران قندی و دیابتی(به منظور شیرین کردن مایعات و غذاها)
تقویت عمومی بدن
تقویت اعصاب
درمان دردهای مفصلی
تقویت معده و دستگاه گوارش

جزییات بیشتر

55,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

میزان ساکاروز عسل ویژه "دکترعسل" :  زیر 3 درصد (دارای گواهی آزمایشگاه مواد غذایی)

نکته: یکی از ویژه گی های عسل طبیعی، پایین بودن میزان ساکاروز(قند مُضرّ) آن است که صرفا از طریق آزمایشگاه های مواد غذایی قابل اندازه گیری می باشد. پایین بودن میزان قند نشان دهنده آن است که زنبور از شهد گلها استفاده کرده است نه از آب و شکر!!!!  بنابراین به جرات می توان گفت شیرینی عسل طبیعی (حتی برای بیماران قندی) بدون ضرر است زیرا شیرینی آن به خاطر شهدگلها و عملیات فرآوری زنبور عسل است.

طبیعی است هرقدر میزان ساکاروز(قند مُضرّ) عسل پایین باشد ارزش غذایی، خواص درمانی و مزایای آن بیشتر است و به همین نسبت قیمت آن افزایش می یابد.

به همین دلیل عسل طبیعی را به ندرت در فروشگاه های موادغذایی و حتی فروشگاه های معتبر زنجیره ای مشاهده می کنید و به جرات می توان گفت دربسیاری از موارد شما به جای عسل ؛ مربا خرید می کنید.

لازم به یادآوری است ، در صورتی که مصرف کننده دائمی عسل هستید یا جهت استفاده درمانی نیاز به عسل طبیعی دارید؛ سلامت خود را به خطر نیندازید و (به عنوان درج شده بر روی عسل ازقبیل عسل 100درصد طبیعی ، عسل کوهی ، عسل طبیعی ، عسل کوهستان و به ویژه کدبهداشتی توجه نکرده ) جهت اطمینان از طبیعی بودن عسل حتما  از طریق معتبرترین آزمایشگاه های مواد غذایی از میزان ساکاروز آن مطلع شوید. (میزان استانداد ساکاروز عسل طبیعی برای مصرف افراد سالم حداکثر 5 و بیماران حداکثر 3 درصد است لازم به توضیح است عسل طبیعی کنار از این قائده مستثنی است) 

  • موارد مصرف :
  • مصرف روزانه تمامی اعضاء خانواده (جهت تقویت عمومی بدن)
  • مصرف روزانه ویژه بیماران قندی و دیابتی(به منظور شیرین کردن مایعات و غذاها)

نوع گیاه : عسل ویژه دکتر عسل از ترکیب شهد و گرده گل شفا بخش ترین گیاهان توسط زنبور عسل تولید شده است.

رنگ : زرد متمایل به قرمز

طعم و بو : طعمی و بوی بسیار خوب (اکثر مردم طعم و مزه این نوع عسل را می پسندند)

 خواص عسل ویژه دکترعسل 

  • تقویت عمومی بدن
  • تقویت اعصاب
  • درمان دردهای مفصلی
  • تقویت معده و دستگاه گوارش

 

بهترین روش مصرف عسل ویژه "دکتر عسل" :

مصرف عمومی: به میزان یک قاشق غذاخوری(کودکان یک قاشق چایخوری) در یک لیوان آب جوشیده (سرد شده) یا شیر(خنک) حل نموده و میل نمایید.

مصرف دارویی: نسبت به نوع بیماری متفاوت است اما به طور کلی - باتوجه خواص عمومی و بدون ضرر بودن عسل -  روش زیر پیشنهاد می گردد:

تمامی سنین(به جز کودکان) : سه بار در روز (صبح ، ظهر ، شب) هر بار یک قاشق غذاخوری در آب جوشیده (سرد شده) حل نموده و میل نمایند. (افراد چاق قبل و افراد لاغر 2 ساعت پس از صرف غذا)

کودکان : سه بار در روز (صبح ، ظهر ، شب) هر بار یک قاشق چایخوری در آب جوشیده (سرد شده) حل نموده و میل نمایند. (کودکان چاق قبل و کودکان لاغر 1 الی 2 ساعت پس از صرف غذا)

 

 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

QR code

منو