پولک زعفرانی بدون قند کامور

محصول جدید

زعفران گرم وخشک است که به درمان افسردگی کمک میکند و خواص ضد سرطانی دارد. در درمان نفخ شکم‏‏، معده درد و کم خونی  مؤثر است. تسهیل کننده هضم طبیعی غذا،  تقویت کننده معده،  کاهش دهنده چربی و کلسترل خون،  آرام بخش،  پیشگیری کننده از بیماری های قلبی،  تقویت کننده حافظه ، خون ساز و تسهیل کننده گردش خون میباشد.

جزییات بیشتر

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
اطلاعات بیشتر

مشخصات محصول:

ایزومالت: ایزومالت که از چغندر قند گرفته می­شود، به جای ۹۹٫۸% حجم شکر در این محصول به کار می­رود. میزان کالری ایزومالت نصف شکر است که باعث کنترل چاقی می­شود، بنابراین برای افراد تحت رژیم­های لاغری مناسب است این ماده سطوح گلوکز و انسولین خون را بالا نمی­برد و مناسب برای افراد دیابتی است. همچنین از پوسیدگیدندان جلوگیری می­کند که برای کودکان بسیار مناسب است. از دیگر خواص این ماده می­توان به بهبود بخشیدن به عملکرد روده­ها اشاره نمود که ناشی از خاصیت فیبری و در نتیجه ملین بودن آن است.

آسه سولفام پتاسیم: این ماده که حدود ۲۰۰-۱۸۰ برابر شکر شیرینی دارد، بی­ضرر است و در برابر حرارت بسیار مقاوم و تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر سرطان­زایی آن نشر نشده است. آسه سولفام پتاسیم بدون هضم از بدن خارج میشود و در داروهای مایع و جویدنی نیز مصرف می­گردد.

مناسب برای افراد دیابتی و تحت رژیم لاغری

تهیه شده از ایزومالت کاملا طبیعی

ترکیبات:

ایزومالت(E953), زعفران , آسه سولفام پتاسیم(E950), آب آشامیدنی

 
مشخصات
وزن150 گرم
کالری در هر 100 گرم ماده غذایی198 کیلوکالری
چربی کل0 گرم
پروتئین بر حسب0 گرم
قند0/5 گرم
سدیم31/32 میلی گرم
کربوهیدرات کل99 گرم
اسیدهای چرب ترانس0 گرم
اسیدهای چرب اشباع0 گرم
 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

27 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

QR code

منو