نوار تست قندخون اکیوچک پرفورما Accu-Chek Performa

Accu-Chek Performa Test Strip

محصول جدید

حاوی 50 عدد نوار تست

نوار تست با روکش طلا برای اندازه گیری در هر شرایط محیطی

میزان حجم خون کم

قابلیت جذب سریع

جزییات بیشتر

89,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
اطلاعات بیشتر

ویژگی های نوار تست قندخون اکیوچک پرفورما  Accu-Chek Performa Test Strips:


نوار تست با روکش طلا

نوار تست قند خون پرفورما با روکش طلا ، این امکان را به شما میدهد که در هر شرایط محیطی (دما ، رطوبت و ارتفاع ) بتوانید نتایج دقیق و صحیح داشته باشید.

میزان حجم خون کم

از ویژگی های بارز نوار تست قند خون پرفورما، میتوان به میزان بسیار کم حجم خون ( 0.6 میکرولیتر ) آن اشاره نمود. این ویژگی برای افرادی که تعداد تست های روزانه بسیار دارند حائز اهمیت است.

قابلیت جذب سریع

نوار تست قند خون پرفورما با قابلیت جذب بالا و سریع، کارکرد بسیار آسان دارد و امکان استفاده راحتی را به مصرف کنندگان میدهد.

راهنمای استفاده از نوار تست قندخون اکیوچک پرفورما  Accu-Chek Performa Test Strips:

برای استفاده از نوار پرفورما ابتدا دستها را شسته و کاملا خشک نمایید. دقت داشته باشید که با دست خیس و آغشته به الکل به نوار های تست دست نزنید زیرا باعث فاسد شدن نوار های تست شما میشود.

درب نوار را ببندید تا از وارد شدن رطوبت به داخل جعبه نوار جلوگیری نمایید.

نوار را داخل دستگاه قرار دهید.توجه داشته باشید که نوار های پرفورما دیگر نیازی به کد گذاری از طریق کد چیپ را ندارد. در دستگاه پرفورما قدی فقط یکبار در ابتدا یک کد چیپ مشکی داخل دستگاه قرار میدهید و دیگر با تعویض نوار، نیازی به تعویض کد چیپ ندارید و در دستگاه پرفورما جدید در کل نیازی به هیچ کد چیپی نمی باشد . بعد از نمایش کد مربوط به کد چیپ( در دستگاه پرفورما قدیم)،علامت چشمک زن قطره خون نمایش داده میشود که میتوانید قطره خون را لبه نوار بگیرید( توجه داشته باشید که نمونه خون را بالا و پایین نوار قرار ندهید و فقط لبه نوار قرار دهید). نوار با قدرت کششی که دارد، نمونه را جذب کرده و بعد از 5 ثانبه نتیجه را میتوانید مشاهده نمایید

 

 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

18 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

QR code

منو