تازه به دیابت مبتلا شدم

اگر شما یا هر یک از اعضای خانواده و دوستانتان به تازگی به دیابت مبتلا شده اید، قطعا نسبت به آینده سلامت خود حساس و نگران هستید. عدم آگاهی و اطلاع از نحوه کنترل، نوع تغذیه و مراقبت از بیماری دیابت، همواره از دغدغه های افراد مبتلا به دیابت به خصوص در شروع بیماری می باشد. جای نگرانی نیست. ما در ایران دیابت همراه شما هستیم و می توانیم شما را نسبت به چگونگی مدیریت دیابت خود، کمک کنیم.


شناخت و یادگیری

ما در ایران دیابت سعی می کنیم تا با بکارگیری از کارشناسان و مشاوران متخصص در زمینه دیابت، شما را با این بیماری آشنا کنیم. مجموعه ای کامل از مقالات و اخبار به روز شده مرتبط با دیابت مانند روش های کنترل و درمان، تغذیه ی مناسب و تناسب اندام توسط کارشناسان و همکاران ما گردآوری شده است تا در هر زمان در دسترس شما عزیزان قرار بگیرد.


مرکز اطلاعات و پاسخگویی

مرکز اطلاعات و پاسخگویی ایران دیابت به منظور همراهی و پاسخ به سوالات و مشکلات مربوط به دیابت، آماده ارائه خدمت و مشاوره به شما عزیزان می باشد. مشاورین ما جهت کنترل و مدیریت دیابت شما، در کنارتان هستند. شما می توانید از طریق تماس تلفنی در ساعات اداری، ارسال پیام در کانال تلگرام ایران دیابت و یا پر کردن فرم در قسمت ارتباط با ما، پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. کافیست در سایت یا کانال ما عضو شوید.


شناخت و یادگیری

ما در ایران دیابت سعی می کنیم تا با بکارگیری از کارشناسان و مشاوران متخصص در زمینه دیابت، شما را با این بیماری آشنا کنیم. مجموعه ای کامل از مقالات و اخبار به روز شده مرتبط با دیابت مانند روش های کنترل و درمان، تغذیه ی مناسب و تناسب اندام توسط کارشناسان و همکاران ما گردآوری شده است تا در هر زمان در دسترس شما عزیزان قرار بگیرد.QR code

Recently Viewed

No products

منو